Доставка і оплата:

Після заповнення всіх полів і оформлення заявки, на Ваш мобільний телефон прийде смс з номером замовлення - це значить, що Ваше замовлення прийняте в роботу. Якщо у нашого менеджера виникнуть питання щодо доставки з Вами обов'язково зв'яжуться.

Доставка по Чернівцям здійснюється після 100% предоплати. Ми готові без проблем привезти товар в будь-яку точку Чернівців. При замовленні від 5000 грн і вище доставка БЕЗКОШТОВНА. Зробити замовлення у нас дуже легко - потрібно тільки заповнити форму, а це займе лише кілька хвилин часу. Укажіть своє ім'я і прізвище, e-mail і контактний телефон, не забудьте написати свою адресу.

Доставка по Чернівецькій області здійснюється після 100% предоплати. Ми готові без проблем привезти товар в будь-яку точку Чернівецької області. Вартість доставки розраховується індивідуально по кожному клієнту, в залежності від обсягу і місцеположення замовника. Зробити замовлення у нас дуже легко - потрібно тільки заповнити форму, а це займе лише кілька хвилин часу. Укажіть своє ім'я і прізвище, e-mail і контактний телефон, не забудьте написати свою адресу.

Доставка по Україні здійснюється після 100% предоплати. Ми готові без проблем відправити товар в будь-яку точку України. Доставка по Україні здійснюється будь-якою транспортною компанією, яка буде зручною для клієнта. Щоб зробити замовлення, потрібно тільки заповнити форму, а це займе лише кілька хвилин часу. Укажіть своє ім'я і прізвище, e-mail і контактний телефон, не забудьте написати своє місто і адресу транспортної компанії. Пам'ятайте, правильно заповнена форма - запорука доставки без проблем і труднощів.

Вартість монтажу розраховується індивідуально по кожному клієнту, в залежності від типу і разміру конструкції


© Компанія "БРАМУС". 2005-2017

Замовити в один клік
З Вами зв'яжеться наш менеджер, чекайте дзвінка