Про компанію

Компанія «Брамус» виготовляє і постачає: якісні ворота і автоматику до них, металопластикові вікна та двері, а також інші огороджувальні конструкції.

Сервіс від компанії «Брамус» не залишить байдужим навіть найбільш вибагливого замовника, який прагне максимального комфорту і затишку. Почавши свою діяльність в 2005 році, компанія «Брамус» зайняла гідну позицію на ринку огороджувальних конструкцій. За цей час, ми набули немалого досвіду з надання послуг по встановленню всіх типів воріт, а також автоматики до них і можемо гарантувати високу якість і сервісне обслуговування своєї продукції.

Застосування сучасного обладнання і високих технологій виготовлення, дозволяють втілити в життя будь-які дизайнерські задумки і проекти, виготовити ворота, ролети, вікна чи двері різних форм і конфігурацій.

Крім того, ми також пропонуємо Вам перевантажувальне обладнання, шлагбауми і боларди, металоконструкції різних видів. Якщо Вам потрібна якісна продукція, підтверджена гарантією, а також надійний монтаж і сервісне обслуговування, Ви попали якраз за адресою!

Будемо раді співпрацювати з Вами! З побажаннями тепла і затишку, - колектив Компанії «Брамус».

СЕРТИФІКАТИ


© Компанія "БРАМУС". 2005-2017

Замовити в один клік
З Вами зв'яжеться наш менеджер, чекайте дзвінка